O nas

Firma Produkcyjno-Handlowo- Usługowa CELMER działa na polskim rynku branży budowlanej już od 20 lat. Założona w 2000 roku przez jej aktualnego właściciela Jerzego Marka Celmera przez lata ciężkiej pracy zdobyła zaufanie klientów i z czasem stała się firmą rodzinną.

Prawie 20 lat na rynku

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło osiągnąć naszemu personelowi pełen profesjonalizm w zakresie wykonywanych usług. Misją firmy jest obecnie oferowanie usług budowlanych, zapewniających solidność i profesjonalizm wykonywania.

Rok założenia 2000

Nasze struktury zawierają kadrę zarządzającą, kadrę specjalistów budowlanych, kierowców i pracowników fizycznych. Zajmujemy się kompleksowo przede wszystkim dużymi inwestycjami związanymi z budową nawierzchni brukowych, do których należą także roboty publiczne.

Nasi klienci to przede wszystkim duże przedsiębiorstwa i urzędy, ale także klienci indywidualni.

Pozycje lidera w regionie zapewniło nam wprowadzanie innowacyjnych technologii oraz inwestowanie w nowoczesny sprzęt budowlany. Bogaty park maszynowy ułatwia, przyspiesza i podwyższa jakość wykonywanych przez nas usług. Zarówno kierownictwo firmy jak i jej pracownicy starają się aby każdy klient osiągnął pełną satysfakcję. Za swoje wartości uznajemy: solidność, doświadczenie, profesjonalizm, konkurencyjność, uczciwość i przede wszystkim- innowacyjność. To dzięki nim zapewniamy klientom najwyższy poziom świadczonych usług z zakresu budownictwa i specjalnie dla nich, cały czas podnosimy nasze kwalifikacje.

litrów wykorzystywanego paliwa rocznie

m2 wykonanych placów, parkingów i dróg

ton dostarczonej podbudowy na potrzeby inwestycji

Odwiedź naszą firmę

Prowadzimy działalność na terenie powiatów: lipnowski, włocławski, toruński, radziejowski, rypiński, aleksandrowski, golubsko- dobrzyński oraz płocki.

Jakość naszych usług potwierdzają liczne REFERENCJE

Zaufali nam

logo brześć
detalmet
dgs
Ebud
Andur
kobylarnia
krot invest
bobrowniki
drogi i mosty
itan
ravis
faska
halimar
renault
renex
ventus
orpak
remak
agrolok
girder
biedronka
artano
dino
krukowiak
f.s.steel
oplast recykling
miasto dobrzyń nad wisłą
urząd miasta włocławek
radpak

Kontakt do nas

Lokalizacja

Zaduszniki 21 a
87-603 Wielgie

woj. Kujawsko - Pomorskie

NIP : 893-102-54-20
REGON : 910865224

Adres email

biuro@celmer.pl

Infolinia

+48 731 14 14 14
+48 696 11 30 84
+48 606 46 41 47
Pon - Pt: 7:00 - 16:00
Sobota: 7:00 - 13:00